Vyhledávání zájezdu
Bezva víkend s čistou hlavou bez starostí díl 2. - Česká republika - Krušné hory

Bezva víkend s čistou hlavou bez starostí díl 2.

Česká republika » Krušné hory

, Chata starstarBezva víkend s čistou hlavou bez starostí díl 2.

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Severní pohraničí Česka, to už dávno nejsou jen továrny, elektrárny a díry v zemi. Je to zapomenutý kraj, který Vás překvapí svou krásou a rozmanitostí. Zažijte noční šnorchlování na průzračném jezeře, cyklistický výlet na největší vojenskou pevnost a hrad v Evropě nebo plavbu majestátním pískovcovým kaňonem Labe.
Už Vás nebaví prosedět celý víkend doma, protože Vám vybouchly plány s kamarády? Tak tohle je přesně pro Vás. S partou nových přátel zažijte noční šnorchlování, které Vás doslova oblékne do husí kůže. Projeďte se na kolech nádhernou krajinou plnou pískovcových skal a jeskyní o kterých jste nikdy neslyšeli. Prozkoumejte jednu z největších pevností hrad Königstein a nakonec zažijte pohodovou plavbu největším pískovcovým kaňonem Evropy, kde Vás bude přecházet zrak z toho, jakou krásu to vlastně u nás máme. Prostě víkend plný zážitků, který Vám budou Vaši kamarádi dlouho závidět.
Zájezdy pořádáme při obsazení minimálního počtu 4 osob.Technická náročnost
Nízká - Chůze po zpevněných cestách, jízda na kole po mírně zvlněných cyklostezkách zpravidla kolem řek
Fyzická náročnost
Nízká – Fyzická aktivita do 4 hodin denně
1.den
Sraz účastníků bude u jezera Milada v Ústí nad Labem, kde si obléknete neoprany a ponoříte se s baterkou do temných vod jezera, kde při troše štěstí narazíte na velké sumce, štiky či okouny. Po vynoření na Vás samozřejmě bude čekat občerstvení v podobě svařáků, grogů a jiných teplých nápojů. Poté dojedete auty na Telnici, kde povečeříte u grillu a ochutnáte místního zrzavého Mazla.
2.den
Po ranní vydatné snídani nasednete na kola, opřete se do pedálů a vyrazíte do Tisských stěn, kde se při troše fantazie necháte vtáhnout do světa Letopisů Narnie které se zde natáčely. Budete obdivovat skalní útvary a věže nejrůznějších tvarů. Po prohlídce Tisé budete pokračovat pohodovým tempem dál do Německa okolo vyhlídek a jeskyní až pod obrovský hrad Königstein, sklánějící se na skále přímo nad kaňonem Labe. Ubytujeme se v kempu kousek od hradu a zájemci, kteří nebudou mít šlapaní dost, si mohou udělat výlet na pár kilometrů vzdálený proslulý skalní most Bastei. Večerní posezení u grilu a s dobrým pivem v ruce je samozřejmostí.
3.den
Po snídani se vydáme na prohlídku vojenské pevnosti a hradu v jednom. Na stolové hoře se Vám nabídne přes 50 dochovaných budov a především nezapomenutelné výhledy na okolní skály a řeku Labe. Na své si přijdou milovníci vojenské historie i přírodních krás. Po prohlídce nasedneme na kola nebo obujete brusle a přes malebné vesničky plné kaváren a hospůdek dojedete až do Hřenska. Přesednete na výletní loď a necháme se odvézt proti proudu až do Děčína. Zde už na Vás budeme čekat a odvezeme Vás zpátky k autům na Telnici. Odjezd lodě z Hřenska v 15:10.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.