Dolomity 2017 - neskutečné hory, Itálie, 14.7.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 29-95

Dolomity 2017 - neskutečné hory

Itálie

Dolomity , Hotel starstarstarDolomity 2017 - neskutečné hory

Termín:

14.7.2017 - 22.7.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

8 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

0 Kč  -0 %
11 770 Kč ()Odjezd z: Strakonice, Vimperk, Prachatice, Houžná
Návrat do: Strakonice, Vimperk, Prachatice, Houžná

DOLOMITY - neskutečné hory

 

Nejkrásnější místa nejkrásnějších evropských velehor, odkud si léta vozíme opravdu nejkrásnější vzpomínky i fotografie. Čeká nás pohodový týden mezi pohádkovými dolomitickými stěnami, třpytivými ledovci i skalními masívy severozápadních Dolomit, uvidíme tyrkysově zelená horská jezera, divoké říčky a květinové zahrady na letních horských loukách...

Vybrané klenoty jsme zařadili do našeho programu pro Vaši radost...

 

Termín: pátek 14. - sobota 22. července 2017

Stravování: 6x snídaně + 6x večeře

Ubytování: v hotelu s dobrou polopenzí v horské oblasti Val di Fassa

Doprava: autobus

Destinace: Dolomity 

Odjezd: Strakonice, Vimperk, Prachatice, Houžná

 

Program:

1. den: odjezd večer, noční tranzit do Itálie:

Strakonice - LIDL 20:00, Vimperk - parkoviště LIDL 20:45, Prachatice hotel park 21:30, Houžná OMV 22:00

2.  den: po noční jízdě "aklimatizační" pobyt/túra v příjezdové oblasti Severních Dolomit. V případě nepříznivého počasí je připraven náhradních program, např. zastávka u některé atraktivity či ve městě cestou. K večeru (dle počasí i dříve během dne) příjezd do hotelu, ubytování, welcome drink, večeře, nocleh

3. -7. den: vždy po snídani v hotelu pěší túry po značených cestách ve vysokohorském prostředí s možností zkrácení či úpravy trasy při změně počasí a s ohledem na individuální a aktuální kondici účastníků. Pro ulehčení nástupu či sestupu často užíváme lanovku.

Příklady lokalit (návrhy jsou pouhým doporučením, vycházejí z oficiálních tras)

  • VAL GARDENA - Rotwand
  • PALLE DI SAN MARTINO - MOTE MULAZ
  • skupina SASSO LUNGO
  • CATINACCIO - ANTERMONIA
  • SELLA - PIZ BOE
  • masiv LATEMAR - WEISSHORN - kaňon Bletterbach
  • TORRE DE LAGO

8. den: po snídani odjedeme z místa ubytování, během dne uskutečníme turisticko-poznávací program výběrem dle podmínek. Příjezd domů v noci (9. den) na sobotu 22. července, nebo VELMI časně ráno.

 

 Cena: 11.770,- Kč  

                

Cena zahrnuje: dopravu zahraničním autokaremplatbu obratové daně v Německu a Rakousku, průvodce během cesty, 6x ubytování v hotelu v oblasti Val di Fassa, 6x snídani, 6x večeři, zákonné pojištění organizátora zájezdu, informační materiály ke společným túrám

Cena nezahrnuje: eventuální vstupy, lanovky, místní transfery či mýta pro bus dle zvolených tras, pojištění pro cesty do zahraničí vč. storna (rekreační turistika po vyznačených trasách do výšky 3.000 m za cenu 306,- Kč, na požádání zajistí pořadatel). Pojištění je podmínkou účasti na zájezdu.

Změny vyhrazeny.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Ciao..., IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK