Feriendorf Obertraun - Rakousko - Horní Rakousy - Dachstein West - Hallstatt

Feriendorf Obertraun

Rakousko » Horní Rakousy » Dachstein West » Hallstatt

Obertraun, Apartmány starstarstarFeriendorf Obertraun

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Ubytování
Nabízíme Vám příjemné ubytování v dřevěných chatkách pro 2-10 osob. Chatky jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV/SAT, Wi-Fi připojením, vybaveným kuch. koutem, balkonem nebo terasou.
Poloha
Feriendorf Obertraun je vesnička nabízející 59 prázdninovcýh dvoupodlažních chatek v krásné horské a klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti jezera Hallstättersee. Centrum městečka Obertraun je v dosahu asi 5 minut chůze, kde se nachází místní obchůdky. Místo je ideální pro všechny kategorie, jak sportovce, tak i rodiny s dětmi. Centrum města Hallstatt je vzdálené asi 5 km a asi 25 km od města Bad Ischl. Rezort nabízí téměř nekonečné možnosti sportovního vyžití a zábavy.
Sport
Cykloturisktika, pěší turistika, rybaření, plážový volebal, paragliding, skydiving, lukostřelba, rafting, kajaking, horolezectví, bowling, minigolf, tenis a mnoho dalších.
Info
check-in: 15:00 hod. / check-out: 10:00 hod.
Vybavení
Centrální budova: recepce, restaurace, bar, terasa, wellness centrum (krytý bazén - 5x12 m, sauna, parní lázeň, masáže, centrum krásy), dětské hřiště, místnost pro děti, parkování, Wi-Fi připojení.
Stravování
Vlastní. Možnost dokoupení polopenze.
J_text
Jezero Hallstättersee přímo u rezortu.
Další
Možnost pobytu s domácím mazlíčkem na vyžádání, za příplatek.
V CH 5 a CH 6 sauna v ceně!
Speciální
20% sleva při zakoupení zájezdu do 30.4.2017
Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování/osoba, vstup do bazénu, vstup do fitness centra, parkování, spotřeba el. energie a vody, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
CH 1
Jednotka 1A
Obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuch. koutem a pohovkou, 2x ložnice s manželským lůžkem nebo samostatnými lůžky, vlastní soc. zařízení, balkon nebo terasa.
Info jednotka 2
CH 2
Jednotka 2A
Obsazenost 6 osob. Obývací místnost s kuch. koutem a pohovkou, 3x ložnice s manželským lůžkem nebo samostatnými lůžky, 2x vlastní soc. zařízení, balkon nebo terasa.
Info jednotka 3
CH 5
Jednotka 3A
Obsazenost 8 osob. Obývací místnost s kuch. koutem a rozkládací pohovkou, 3x ložnice s manželským lůžkem nebo samostatnými lůžky, vlastní soc. zařízení, balkon nebo terasa, sauna.
Info jednotka 4
CH 6
Jednotka 4A
Obsazenost 10 osob. Obývací místnost s kuch. koutem a rozkládací pohovkou, 4x ložnice s manželským lůžkem nebo samostatnými lůžky, 2x vlastní soc. zařízení, balkon nebo terasa, sauna.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...