Horizont, Chorvatsko, Istrie, Pula, Verudela, 15.9.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 115134248

Horizont

Chorvatsko » Istrie » Pula » Verudela

, Apartmány starstarHorizont

Termín:

15.9.2017 - 24.9.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -25 odjezdových míst

Cena od:

0 Kč  -0 %
3 423 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Horizont Resort apartmány
Popis

Horizont resort se nachází v lokalitě zvané Zlatne Stijene, cca 2 km od centra Puly. Apartmány pro 2-6 osob jsou umístěné v patrových vilkách, které jsou obklopeny borovým hájem. Apartmány mají ložnici(e), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, trezor, koupelnu, balkon nebo terasu.Typy apartmánů1/2+1 typ B - (25-30m2), dvoulůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 1 osobu1/4 (1/2+2) APT typ B - (30-35 m2), dvoulůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby1/4 (1/2+2) APT typ BX - (35-40 m2), dvoulůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, možná klimatizace (za příplatek)1/5 (1/3+2) APT typ B - (36 m2), třílůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby1/6 (2/2+2) APT typ B - (44-50 m2), 2 dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 koupelnyKlimatizace je možná za příplatek pouze u apartmánů typu BX.V areálu se nachází recepce, restaurace, caffe bar, snack bar, pizzerie, samoobsluha, diskotéka, terasa s taneční hudbou, parkoviště. Hosté mají k dispozici WI-FI na recepci a u bazénu. Venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén s mořskou vodou je v přilehlém sousedním resortu Splendid. Pro děti jsou zde houpačky a prolézačky. Pláž je kamenitá a oblázková, vzdálená asi 100 m. V blízkosti cca 150 m je sportovní centrum, kde jsou k dispozici tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, vodní sporty a další.Tržnice je vzdálena cca 1 km, autobusová zastávka 100 m. Veřejný autobus jezdí na trase Horizont resort - Pula cca každých 20 minut.

Poloha
do 150 m od moře
Vybavení
prodejna se suvenýry, pizzerie, bazén venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, diskotéka, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, café bar, supermarket, parkování, stánek s občerstvením
Sport
lukostřelba, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, malá kopaná, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, aquaaerobic, ranní gymnastika, nordic walking, fitness studio
Pokoje
APT 1/2+1 TB - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, APT 1/4 (1/2+2) TB, MS - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, APT 1/4 (1/2+2) TB - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, APT 1/4 (1/2+2) TBX - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, APT 1/4 (1/2+2) TBX, MS - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, APT 1/5 (1/3+2) TB, MS - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, APT 1/5 (1/3+2) TB - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, dvě koupelny, APT 1/6 (2/2+2) TB - balkon/terasa - vybavení: lednička, SAT/TV, trezor, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, dvě ložnice
Cena zahrnuje
7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
výměna ručníky
závěrečný úklid
doprava
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
klimatizace (u apartmánu typ BX) - 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
Poznámka
Možnost připlacení stravy - polopenze (švédský stůl) nebo jen večeří (švédský stůl).

Dítě do 6 let (polopenze nebo večeře) - ZDARMA !!!


Dětská postýlka (na předchozí vyžádání) - ZDARMA !!! (počet osob v apartmánu nesmí překročit uvedený možný počet osob včetně dětské postýlky)

Pouze u apartmánů typ BX je možnost připlacení klimatizace.SLEVA 10% - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10% v termínech 26.8.-9.9.2017 a sčítá se i s časovou slevou !!!


!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.03.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % !!! Slevy se sčítají.


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
Pořadatelem tohoto zájezdu je 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o., IČ 61682039.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK