Island - letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem - Island

Island - letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem

Island

, HotelIsland - letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:
Kategorie hotelu: ***
Informace o cenách
Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách
Popis hotelu
Vydejte se na okruh Islandské pohlednice. Kompletní balíček eurovíkendu na Island.
Program zájezdu
1. DEN


ráno odlet z Prahy do Keflavíku. Po příletu výlet na poloostrov Reykjanes – rybářská osada Hafnir, Rejkjanestá, od jehož majáku lze spatřit „Ohňový ostrov" Edey, skalní útesy a pláže v oblasti Grindavíku a oblast horkých pramenů Seltún. Odpoledne proslulé termální lázně Modrá laguna. Vykoupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům, bez kterých by návštěva Islandu nebyla úplná. Odjezd na ubytování do oblasti Selfossu (2 noci). Nocleh.


2. DEN


snídaně. V celodenním výletu na jižní pobřeží Islandu nebudou chybět vodopády - Seljalandsfoss a Skógafoss, procházka po tajuplné černé pláži Reynisfjara s kamennými útesy a úchvatný pohled na Atlantik a ledovce u nejjižnějšího mysu Islandu – útesů Dyrhólaey. Po zastávce v městečku Vík návrat na nocleh. Nocleh.


3. DEN


snídaně. Výlet po trase „Zlatého islandského trojúhelníku" povede ke kráteru Korid, do geotermální oblasti gejzírů s úchvatnou podívanou na famózní gejzír - Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Procházka romantickou krajinou v NP Tingvellir, kde byl v r. 930 založen první demokratický parlament světa. Ubytování v Reykjavíku (2 noci). Nocleh.


4. DEN


snídaně. Volno v Reykjavíku s možností návštěvy termálních lázní, botanické zahrady, muzeí a dalších zajímavých míst hlavního města Islandu. Fakultativně celodenní výlet do oblasti - Borgarfjördur, kraje považovaného za domov islandských ság (cena cca 60 EUR) v jehož programu bude dominantní návštěva největších horkých pramenů Islandu Deildartunguhver (180 litrů vařící vody za vteřinu), kaskád vodopádů Hraunfossar tryskajících zpod lávového pole a divokého vodopádu Barnafoss. Nocleh.


5. DEN


snídaně. Prohlídka nejzajímavějších míst Reykjavíku. Odpoledne volný program s možností návštěvy termálních lázní. V případě vhodných klimatických podmínek se zájemci budou moci vydat na lodní výlet za velrybami (cena cca 60 EUR za 3,5 hodiny plavby) a nebo okusit jízdu na islandských koních (cena cca 80 EUR za instruktáž a 1,5 hodiny jízdy s místním průvodcem). V podvečer transfer na letiště v Keflavíku a odlet do Prahy. Přílet po půlnoci (6. den) do Prahy.


Změna programu vyhrazena.
O destinaci
Na Island za dobrodružstvím! Čekají na Vás gejzíry, sopky, ledovcové laguny, vodopády, jeskyně, duhové hory a samozřejmě klenot v srdci Islandu Kverkfjöll. Vykoupejte se v Modré laguně, nejznámějším termálním koupališti na světě. Ponořte se do horské vody zelenomodré barvy a potřete se blahodárným blátíčkem.Trasa zájezdu - Keflavík, Hafnir, Grindavík, Seltún, Modrá laguna, Selfoss, Seljalandsfoss, Skógafoss, Reynisfjara, Dyrhólaey, Vík, Korid, Strokkur, Gullfoss, NP Tingvellir, Reykjavík, Keflavík.
Fakultativní služby
celodenní výlet do Borgarfjördur (rezervace a platba na místě, cca 60 EUR/os.)lodní výlet s pozorováním velryb (rezervace a platba na místě, cca 60 EUR/os.)jízda na islandských koních (rezervace a platba na místě, cca 80 EUR/os.)koupání v termálních lázních Modrá laguna (nutná rezervace v ČR, cca 1 100 Kč)
Cena zájezdu zahrnuje
letenku Praha - Keflavík - Praha
dopravu na Islandu dle programu
4 noci v 2* nebo 3* hotelu ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
4 snídaně
služby průvodce
výlet na poloostrov Reykjanes, výlet po trase „Zlatého islandského trojúhelníku“, celodenní výlet na jižní pobřeží Islandu
povinné smluvní pojištění CKPořadatel zájezdu: CK FIRO TOUR

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.