Lázeňský hotel Dům Bedřicha Smetany - Česká republika - Jižní Morava

Lázeňský hotel Dům Bedřicha Smetany

Česká republika » Jižní Morava

, Hotel starstarstarstarLázeňský hotel Dům Bedřicha Smetany

Počet termínů:

18 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
jedno a dvoulůžkové pokoje s koupelnou, SAT/TV, WI-FI, telefon, minibar, malý trezor, fén.
Poloha
Luxusní secesní hotel je situován v centru lázní, uprostřed krásného a tichého parku. Před hotelem je krásná Bruselská fontána. Hotel poskytuje nejnáročnějším hostům vysoký standard ubytování v pokojích se stylovými interiéry. V útulném prostředí hotelové restaurace je hostům dána možnost celodenního stravování. Na procedury se dochází do Centrálních lázní a Inhalatoria (cca 300 m ).
Vybavení
K dispozici restaurace, snack bar s letní terasou, služba recepce se směnárnou, zdarma přístup na hotelový počítač s internetem a připojení WI-FI v prostorách hotelu, výtah.
Stravování
polopenze – snídaně formou bufetového stolu, obědy i večeře výběrem ze dvou menu
Nabídka programů
Léčebné procedury jsou rozděleny na velké a malé. Z důvodu zátěže organismu je ordinována denně 1 velká procedura a 2 malé procedury. * velké procedury (např. uhličité koupele-max. 2 týdně, koupele s přísadami, hydromasáže, rašelinové obklady-max.2 týdně) * malé procedury (např. koupele perličkové, vířivé, nožní, masáže klasické nebo éterickým olejem, parafínové obklady, inhalace, oxygenoterapie, aromaterapie). V lázeňském hotelu nabízíme tyto programy: TÝDEN PRO ZDRAVÍ 7 nocí (neděle – neděle), polopenze program: 1x konzultace s lékařem a předpis procedur, 12x lázeňská procedura ( 6x velká a 6x malá), denně pitná kúra LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ – velmi žádaný pobyt 7 nocí (neděle – neděle), polopenze program: 5x procedura dle vlastního výběru (3x velká a 2x malá ), denně pitná kúra. POBYT PRO SENIORY - k posílení zdraví 7 nocí (neděle – neděle), polopenze, 1x předpis procedur lékařem vzorový program: 1x přírodní uhličitá koupel, 1x perličková koupel, 1x masáž éterickým olejem částečná, 1x masáž klasická částečná, 1x parafínový obklad zad, 5x inhalace minerální vody (individuální). Lázeňský lékař potvrdí vhodnost doporučené procedury (1x velká, 4x malá) a balíčku 5 inhalací ve vzorovém programu nebo podle zdravotního stavu provede její záměnu.
Informace
V lázeňských hotelech a penzionech není dovoleno kouřit, vyjma předem stanovených míst. Pobyty nejsou určeny dětem. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu. Parkování u lázeňské polikliniky cca 150 m, lázeňské garáže cca 300 m (obojí za poplatek). Garáže je nutné objednat předem. Příplatek 1/1 je za jednolůžkový pokoj, při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze 1 osobou se hradí doplatek za neobsazené druhé lůžko. Nástup na pobyt od 14 hod (polopenze), od 11 hod (plná penze). Uvolnění pokoje poslední den do 9 hod.
Středisko
Luhačovice

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.